صادرات به روسیه

شرکت روس مارکت از ۲۰ سال پیش در زمینه صادرات به روسیه و واردات از روسیه فعالیت داشته است. از کشمش و خرما گرفته تا محصولات کشاورزی و سنگ و سرامیک و چوب و گوشت و ذرت دامی و فلزات و ماشین آلات دست دوم و…

ما با فروشگاه‌های زنجیره‌ای و هولدینگ‌های خرده فروشی مانند دیکسی، ماگنیت (Magnit)، X5 (کاروسل، پرکریوستک، پیتیورچکا) قرارداد تامین مستقیم داریم و با بنکداران سنتی آذربایجانی و ازبکی و تاجیکی (مستقر در فودسیتی مسکو، سافیسکی سنت پترزبورگ و دیگر بازارهای روسیه) هم سال‌هاست که معامله می‌کنیم و نه فقط در مسکو، که در دیگر شهرهای بزرگ روسیه خریداران ثابت داریم.

روس مارکت ۵ هزار متر مربع انبار و سردخانه در مسکو در مالکیت خود داشته و آمادگی دارد تا با تولیدکنندگان و تجار ایرانی در زمینه صادرات به روسیه و کشورهای CIS همکاری کند.

تامین کالا از شما، فروش از ما به صورت حق العملی

به طور مشخص، آمادگی داریم در زمینه محصولات زیر، در زمینه صادرات به روسیه با تجار و تولیدکنندگان ایرانی همکاری داشته باشیم.

  • صیفی جات
  • میوه تازه
  • خشکبار
  • کنسروجات
  • مصالح ساختمانی

به پشتوانه سال‌ها تجربه تجارت با روسیه در زمینه صادرات و واردات و ترخیص و خرید و فروش و بازاریابی با اشخاص و شرکت‌ها و در بازار فودسیتی مسکو و با فروشگاه‌های زنجیره‌ای روسیه، آمادگی داریم تجار ایرانی را برای حضور در بازار روسیه همراهی و راهنمایی کنیم.

روسیه بازار نسبتا بکر و بزرگی است و خیلی از تجار ایرانی مایل به صادرات به روسیه هستند، اما پیچیدگی های خاص بازار روسیه، لزوم حضور فیزیکی، هزینه های بالا و عدم دسترسی به اطلاعات دقیق و موثق، مانع حضور موفق آن ها در روسیه می‌شود.

بازار فروش روسیه فقط فود سیتی نیست. روسیه کشور عظیمی است و پتانسیل تجارت بسیار زیادی دارد. فودسیتی تنها بخش بسیار کوچکی از بازار موادغذایی روسیه است.

ارتباط گیری با روس ها کار آسانی نیست و شرکت های روسی به سختی به مکاتبات و مکالمات طرف های خارجی پاسخ می‌دهند. روس‌ها ترجیح می‌دهند تا با شرکت‌های محلی (روس) معامله کنند که، نه شرکت‌های خارجی، به طوری که شرکت طرف قراردادشان، خودش زحمت حمل و ترخیص و وارات را بکشد و آن‌ها فقط داخلی (به روبل) خرید کنند.

این نکته مهم را هم در نظر داشته باشید که فقط ۱۲ درصد شرکت های روس امکان واردات دارند.
به این معنا که اگر نتوانید کالا را در روسیه موجود و به صورت محلی به مشتری عرضه کنید، شانس بسیار کمی دارید و ۸۸ درصد بازار و امکان صادرات به روسیه را از دست می‌دهید.

فروش در روسیه کار آسانی نیست. روش فروش و بازاریابی در روسیه به کلی با ایران و عراق و افغانستان و دیگر کشورها متفاوت است. برای فروش باید سرمایه کافی داشته باشید و صرف داشتن کالا کافی نیست.فروشگاه زنجیره‌ای پرکریوستکفروشگاه زنجیره‌ای ماگنیت

کلمات کلیدی: صادرات به روسیه، صادرات کشمش به روسیه، صادرات خرما به روسیه، صادرات تن ماهی به روسیه، صادرات رب گوجه به روسیه، صادرات صیفی جات به روسیه، صادرات به فود سیتی، صادرات به فوت سیتی، صادرات بادمجان به روسیه، صادرات فلفل دلمه به روسیه، صادرات کیوی به روسیه، صادرات سیب به روسیه، صادرات سنگ به روسیه، صادرات انار به روسیه، صادرات سرامیک به روسیه، صادرات کاشی به روسیه، صادرات کاهو به روسیه، صادرات آیسبرگ به روسیه، صادرات انگور به روسیه، صادرات کدو به روسیه، صادرات محصولات کشاورزی به روسیه، صادرات مصالح ساختمانی به روسیه